תיצור איתנו קשר
טלפון: + 86-571-86731050
פקס: + 86-571-88222577
דואר אלקטרוני: info@aluminumzj.com
כתובת: No.98 Linhang שדרת, Leidian טאון, Deqing קאונטי, Hangzhou סיטי, Zhejiang Province, PRChina
צבע מצופה אלומיניום שימוש יתרונות
Dec 27, 2017

מהו צבע אלומיניום?

צבע מצופה אלומיניום הוא מצע אלומיניום לאחר יחידת ציפוי צבע, מצופה על פני השטח של שכבה אחת או יותר של ציפויים אורגניים נרפא על ידי ריפוי החומר מרוכבים. פני השטח של צלחת אלומיניום סגסוגת אלומיניום הוא צבעוני. אלומיניום סגסוגת אלומיניום צלחת יציבה בביצועים ולא ניתן בקלות נשחק. פני השטח של צלחת מסגסוגת אלומיניום לא יכול להיות דהה במשך לפחות 8 שנים לאחר הטיפול המיוחד שלה. בגלל צפיפות נמוכה וקשיות גבוהה, משקל היחידה הוא מתכת החומר הקל ביותר.


היתרונות של אלומיניום צבע:

צבע אלומיניום מצופה הן היתרונות של אלומיניום וחומרים אורגניים, הן אלומיניום עם חוזק מכני גבוה, קשיחות טובה, עיבוד קל יתרונות ביצועים אחרים, אבל יש גם ציפוי פולימר אורגני טוב צביעה, דקורטיביים, עמידות בפני קורוזיה, ניתן בקלות ריסוק, כיפוף , ציור עמוק, ריתוך ועיבוד אחרים, עשוי המוצר מעשי, דקורטיביים, עיבוד קל ועמידות. צבע אלומיניום משמש באופן נרחב במפעלי תעשייה, תחנות רכבת, שדות תעופה, אצטדיונים, מבנים מסחריים, בתים וסוגים אחרים של בנייה וייצור מכשירי חשמל ביתיים.

צבע מצופה אלומיניום מזה זמן רב נעשה שימוש נרחב במדינות זרות, ועם המשך הצמיחה המהירה של הכלכלה של סין, בעשור האחרון, היישום המקומי של צבע אלומיניום מצופה הביקוש ממשיך להתרחב. בשל מגוון רחב של שימושים, עיבוד קל, חיי שירות ארוכים, משקל קל (ברזל הוא היחס של 1/3), עלות היחידה היא נמוכה, ציפוי נגד עכירות, צבעוני ומדהים, ירוק בהדרגה להיות אלומיניום Caitu תעשיית הכיוון העתידי של הפיתוח, הביקוש בשוק גדול יותר.


זוג: לא