תיצור איתנו קשר
טלפון: + 86-571-86731050
פקס: + 86-571-88222577
דואר אלקטרוני: info@aluminumzj.com
כתובת: No.98 Linhang שדרת, Leidian טאון, Deqing קאונטי, Hangzhou סיטי, Zhejiang Province, PRChina
פרוייקט אירופאי מתפתח תהליך הדפסת תלת-ממד להחלת Stiffeners אלומיניום לוחות גוף המטוס וחלל
Feb 28, 2018

חברות Stelia ו CT Ingénierie, התעופה והחלל אקול סנטרלה דה נאנט, כל מלך צרפת, ואת Constellium של הולנד פיתחה את שיטת פורץ תחת חסותה של (DEFACTO הפרוייקט שלהם מחקר וטכנולוגיהDEveloppement דה לה ייצור כתוסף למזוג Composant Topologique).

הפרויקט מזוקקים הטכנולוגיה בצורה של כלי רובוטי קטן מיזוגי מודפס תיל אלומיניום על גבי המשטח של המטוס של מטוס, ואז מתקן אותו במקום על ידי קשת חשמלית בתהליך המכונה WAAM (חוט Arc כתוסף בייצור). על פי לעיתונות של הפרוייקט, טכנולוגיה זו הוא בשל אימוץ בתעשייה האווירית, כפי שזה יעיל במידה רבה בשיטת מהגידולים ועתירת לעיתים קרובות נמצא כעת בשימוש, אשר כרוך לעתים קרובות ריתוך או צירוף stiffeners עם ברגים.

מנכ ל התעשייה האווירית לישראל Stelia סדריק גוטייה סבר כי הטכנולוגיה החדשה הזו היא הצעד ההגיוני הבא בעיצוב החלל.

"עם זה מפגין הייצור מוספים תלת-ממד, התעשייה האווירית STELIA שואפת לספק ללקוחותיה עם עיצובים חדשניים על חלקים מבניים גדולים מאוד נגזר שיטות חישוב חדשות (אופטימיזציה טופולוגי). באמצעות המחלקה RandT שלה, והודות השותפים שלה, התעשייה האווירית STELIA לכן נערכת העתיד של אירונאוטיקס, עם נוף לפתח טכנולוגיות הן תמיד יותר חדשני גם ישירות השפעה עסקי הליבה שלנו, aerostructures. "

החלו בקיץ 2016, הפרויקט DEFACTO נהנה מימון פיצול בין השותפים בפרויקט של צרפת DGAC (צרפתית הכללית מינהל התעופה האזרחית). הפרויקט הוא פרי של היוזמה 2014 מחקר של Stelia מתמקד אופטימיזציה טופולוגי הקשורים הייצור מוספים מפגינים חלקים יסודיים, גדולי מימדים חלקים של מכלולים גדולים. היא שואפת לייצר שיטות חדשניות לשלב פונקציות, להפחית השפעה אקולוגית על-ידי הגבלת שימוש בחומר, lightweighting, תוך צמצום עלויות הייצור.