תיצור איתנו קשר
טלפון: + 86-571-86731050
פקס: + 86-571-88222577
דואר אלקטרוני: info@aluminumzj.com
כתובת: No.98 Linhang שדרת, Leidian טאון, Deqing קאונטי, Hangzhou סיטי, Zhejiang Province, PRChina
תבנית לוח אלומיניום בתפקיד הסביבה הלחות
Dec 27, 2017

השימוש אלומיניום דפוס הוא נרחב מאוד, שלוש צלעות, חמישה גידים, אלומיניום מצביע דפוס סוגים שונים, בבנייה, תחבורה, קישוט, ציוד קירור ואזורים אחרים יכולים לראות את הדמות של דמות אלומיניום. היום, אנחנו מדברים על התפקיד של אלומיניום דפוס בסביבות רטובות.

תבנית אלומיניום ביצועים מעולים, מגוון רחב של יישומים, ואת ההשפעה של הסביבה הרטובה היא השפעה משמעותית לא פחות. במונחים של קצב הקירור, בהתאם לעקרונות הפיזיקה, מוליכות תרמית של דפוס אלומיניום הוא 237W / mK, ככל שמוליכות תרמית ערך, כך מוליכות תרמית טובה יותר, באותם תנאים, מהר יותר את קצב הקירור, טוב יותר את אפקט הקירור.

במונחים של החומר, גבוה יותר את העלות של אלומיניום דפוס, טוב יותר את הסיבה המקרר לבחור את העלות הגבוהה של אלומיניום מאדה דפוס היא כי דפוס אלומיניום evaporator קירור השפעה טובה. במונחים של המפרקים הלחמה והתנגדות קורוזיה, תבנית ביצועים גבוהים אלומיניום אלומיניום אדים רדיד אלומיניום תבנית יהיה עטוף בצינור קירור, ללא כל המפרקים הלחמה, קירור לעולם לא יהיה דלף, בטוח ובריא.

במונחים של ביצועים נושאות עומס, מגירה במקפיא מקרר דפוס אלומיניום מאדה מגע מלא, אזור קירור גדול, קירור אחיד, כי כוח באופן שווה, תבנית אלומיניום צלחת עשויות מאכל אלומיניום מאדה לטעון עד 30 ק"ג.