תיצור איתנו קשר
טלפון: + 86-571-86731050
פקס: + 86-571-88222577
דואר אלקטרוני: info@aluminumzj.com
כתובת: No.98 Linhang שדרת, Leidian טאון, Deqing קאונטי, Hangzhou סיטי, Zhejiang Province, PRChina
סיוע ליצואנים קטנים (סין אלומיניום מטיל) ניתוח השבוע
Mar 12, 2018

השבוע המחיר של אלומיניום כדי לשמור על המגמה של כוונון הלם, המפעלים עיבוד אלומיניום מקומיים התחילו, אבל הקצב הכולל הפעלה לעלות, לא הצליחו לדחוף את התפקיד של מחיר. בעקבות אנשי הרלוונטיים NDRC במהלך הנאום, נסיקה מחירים באופן זמני. ביום שישי, ההשפעה השלילית מאיתנו להחליף מדיניות הגנת, פסימיות שוק התחממות, סחורה בשבעה, אלומיניום מחירים גם נפלו. החל ביום שישי, שנגחאי אלומיניום העיקרי עיתון החוזה 1805 התקבל יואן 14075/טון, וליפול השבועון היה 2.43%. לחיזוי של מחיר אלומיניום בשבוע הבא, מספר אנליסטים שראה זעזועים היוו כמעט מחצית הסכום הכולל. האנליסטים דובית אחריו מקרוב. יחסי, האנליסטים שורית היוו רק 10%.


אנליסטים שורית, צריכת מציג סימנים של התחממות כדור הארץ אחרי ריבאונד במגיע התחתון של מגיע התחתון. בחודש פברואר, היצוא ימשיכו להיות חזקה, נתוני המכס להראות כי בחודש פברואר unwrought אלומיניום, אלומיניום מייצאת 372 אלף טון, 1-2 חודשים של היצוא הכולל של 817 אלף טון, גידול של % 25.8, שבו יש קשר ישיר עם הפנימי, ירידה מחיר חיצוני, היצוא גדל משקף גידול הצריכה זרים, המשקף את ההתאוששות הכללית של בחו ל כלכלה חזקה, אלומיניום והמחירים עדיין עם המומנטום העולה.


בתצוגה של האנליסטים דובית, ההיצע המקומי ממשיכה לאסוף, כי קיבולת חדשה עדיין פועלת ללא הרף, ואילו החברות קשב עדיין אין שום כוונה להפחית את הייצור, יכולת הפעולה עולה ללא הרף. המניה המקומי המשיך לעלות השבוע, המלאי של אלומיניום מטיל עד יותר מ 2 מיליון 200 אלף טון, אבל באופן כללי, מניות הצמיחה הואטה מעט. המחיר של אלומינה נפלה על-ידי יותר מ 100 יואן/טון אחרי החג. המחיר של פחם המשיכה לסרב מאז פברואר, וכתוצאה מכך הירידה של העלות של אלומיניום electrolytic לאורך 300 יואן/טון. המיתון הוא עדיין סיבה חשובה עבור המחיר אלומיניום חלש.


יש סימנים כי הביצועים של השוק אלומיניום הנוכחי הוא בדרך כלל טוב יותר. כיום, בשוק עדיין יהיה מחסום פסיכולוגי כללי של יואן 14000 מיצוב. כאשר מתקרבים לקו הזה, עסקים יש עלייה במספר הקונים בעסקה, הדרישה תשפר באופן משמעותי במקרה של חוליה משמעותית כלפי מטה בשבוע האמצעי. ומאחר של המחיר אלומיניום. מן האינדיקטורים הטכניים, הפעולה הנוכחית בשנחאי אלומיניום היו מתחת לממוצע, הממוצע הראה למגמה, MACD אינדיקטורים דובית, DIFF וקווי DEA בציר אפס בעקבות בצורת שיחה, KDJ באינדקס תעיד על התצוגה סביב שנגחאי אלומיניום יהיה קשה להפוך את הפחד לטווח קצר.


הסערה מס הוביל חולשה קלה המגמה של לון אלומיניום, אבל הסערה מס טראמפ לא נגמרו. המדיניות הינה מסופקת על מנת הרפורמה צד ושמירה על איכות הסביבה, אבל נראה כי המחיר לא נדבקה מדי. באמצע חודש מרץ, ימשיך המחיר של אלומיניום המגמה חלש של הלם? בבקשה להמשיך לשים לב אלומיניום מחיר החקירה של אלומיניום מכתב בשבוע הבא.