תיצור איתנו קשר
טלפון: + 86-571-86731050
פקס: + 86-571-88222577
דואר אלקטרוני: info@aluminumzj.com
כתובת: No.98 Linhang שדרת, Leidian טאון, Deqing קאונטי, Hangzhou סיטי, Zhejiang Province, PRChina
מסחר מלחמה בין סין לארצות הברית, שלושה ברבור שחור, נכסי הסיכון הכלכלה הגלובלית
Mar 26, 2018

בן לילה, המצב הכלכלי הכללי השתנה באופן משמעותי, מלחמת סחר בין ארה ב סין היה במקום.


בבוקר ה-23 במרץ בבייג'ינג, טראמפ הנשיא חתם על מזכר לנשיאות. הוא הכריז כי הוא היה לוקח אמצעים כדי לכפות את התעריפים על מוצרים סיניים, להגביל את השקעות בסין, לערער את הבעיות הקשורות למנגנון יישוב סכסוך הסחר העולמי. לפי הדיווח, הערך של המוצר הוא עד 60 מיליארד דולר.


ממשלת סין. במהירות כדי לנקוט בצעדים התגובה, משרד המסחר אמר בבוקר, ארצות הברית מתכוונת ל- 3 מיליארד דולר בתעריף


ההסלמה פתאומי של "מלחמת סחר" משקל נכבד בשוק המניות העולמי נדיף. שלושת הגדולות בארה ב מדדי מניות נפלו יותר 2.4%, הירידה הגדולה ביותר יום אחד בשבוע 6. המקורי, עליית הריבית צפוי להגדיל את ההשפעה של נזילות הידוק כבר אחת המניות בארה ב השנה. עכשיו, מלחמת סחר התחממות כדור הארץ נתן שוב אי-ודאות נוסף לנכסים בסיכון, כגון שוק המניות הגלובלי. באופן דומה, של סין שוק המניות, שוק המניות, שוק המט ח נפל בחדות, מדד מניות פתח 2.78% למטה, בשוק החוב נכס הסיכון רוז, הקשר האוצר 10 שנה גדל 0.65%.


מלחמה סחר, גוש בגרון, הריבית, פייסבוק פרץ דליפות נתונים, Tencent מניות למכור, שוק המניות הגלובלי האחרונות רע כל הזמן. ההתמוטטות של נכסי הסיכון העולמי התפוצצה על ידי סחר מלחמה היא רק ההתחלה, או הגישה "אגרסיבי" של דונלד טראמפ. זה רק הגדלת את קלף מיקוח של סין לבין אמריקה, הרגש לחכות-ולראות השוק הוא עבה.


סיכון הנכסים צנח גידור נכסים רוז


"טראמפ קורא עיתונים בארה ב. הכותרות של העיתון קרא כי באביב הזה הגיע מוקדם, וכולם היו מאושרים. טראמפ תהיתי איך אני רוצה לעורר את האביב צהוב?" זו קריקטורה שהופץ ב-23 במרץ WeChat במעגל של חברים, רמזים טראמפ. תבחרי משהו אל העולם, לעורר מלחמה הסחר בין סין לארצות הברית.